top of page

ST Concept Cable

SIGNAL TURBINE

Seria C

Opracowana przez nas konstrukcja przewodów Equilibrium Signal Turbine Concept Cable (STCC) SERIA C powstała z myślą o niezakłóconym transferze sygnału audio.

IMG_6565.jpg

CELLO

IMG_6638.jpg

AURORA

IMG_6579.jpg

SUPERNOVA

Seria S

Opracowana przez nas konstrukcja przewodów Equilibrium Signal Turbine Concept Cable (STCC) SERIA S powstała z myślą o niezakłóconym transferze sygnału audio.  W przypadku Serii S zastosowaliśmy nowatorski system stabilizacji elektrostatycznej i mechanicznej – Star Dust Compound.

IMG_6591.jpg

MOONLIGHT

IMG_6842.jpg

SKYLINE

IMG_6831.jpg

SUNRAY

IMG_6832.jpg

 

EQUILIGHT

Seria Q

IMG_7312.jpg

SOLAR WIND

Opracowana przez nas konstrukcja przewodów Equilibrium Signal Turbine Concept Cable (STCC) SERIA Q powstała z myślą o najbardziej wymagających torach audio. Są to nasze najbardziej zaawansowane konstrukcje zawierające najlepsze komponenty i najnowsze technologie, jak Star Dust Compound czy geometrię  Quadra Star Array, które dopracowywaliśmy przez lata.  

SCA Concept Cable

Solid Core Array

Seria Tune

Seria przewodów głośnikowych Equilibrium TUNE powstała z myślą o budżetowych systemach stereofonicznych. Kierując się zasadą „po pierwsze nie szkodzić” opracowaliśmy trzy konstrukcje typu SCA (Solid Core Array).

IMG_6647.jpg

TUNE light

IMG_6664.jpg

TUNE ultra

IMG_6816.jpg

TUNE supreme

Seria Pure

Seria przewodów głośnikowych Equilibrium PURE G2 powstała z myślą o audiofilskich systemach stereofonicznych. Mając do dyspozycji materiały zapewniające wyjątkowe brzmienie opracowaliśmy trzy konstrukcje typu SCA

(Solid Core Array).

IMG_7544_edited.jpg

PURE G2 ultra

IMG_7554_edited_edited.jpg

PURE G2 supreme

IMG_7566_edited.jpg

PURE G2 ultimate

Przewody głośnikowe Equilibrium zaspokoją szerokie grono Audiofili

bottom of page