PURE G2 Supreme

Seria przewodów głośnikowych Equilibrium PURE G2 powstała z myślą o audiofilskich systemach stereofonicznych. Mając do dyspozycji materiały zapewniające wyjątkowe brzmienie opracowaliśmy trzy konstrukcje typu SCA (Solid Core Array).

Przewody głośnikowe Equilibrium PURE G2 oferują brzmienie zrównoważone, z precyzyjnie zdefiniowaną podstawą basową, gładką średnicą, oraz fizjologicznie wpasowaną w resztę pasma akustycznego górą. Wykorzystując w konstrukcji tych przewodów konektory pokryte dwoma powłokami galwanicznymi – srebra i złota – zrównoważaliśmy efekt brzmieniowy, tworząc kompromisowy balans między tym, co detaliczne, a tym, co muzykalne.

Różnice między poszczególnymi modelami serii PURE G2 sprowadzają się do subiektywnie odbieranej rozpiętości dynamicznej – model PURE G2 Supreme jest dedykowany do większych kolumn dwudrożnych, dwu-i-pół-drożnych oraz mniejszych trójdrożnych, grających w średniej wielkości pomieszczeniach; idealny wybór do audiofilskich MTM lub nie za dużych, trójdrożnych podłogówek pracujących z głośnikami basowymi o rozmiarze 7 – 8 cali.

©2019 by Audiothlon