top of page
C3.jpg

ATMOSPHERE

Pierwsze kompaktowe, trójdrożne kolumny podłogowe Atmosphere powstały przeszło piętnaście lat temu. Z założenia miały generować duży i precyzyjny dźwięk w niedużych pomieszczeniach, w jakich w tamtych czasach sami mieszkaliśmy i słuchaliśmy ulubionej muzyki. Wszystko się udało – tego modelu wyprodukowaliśmy najwięcej w historii istnienia projektu Equilibrium. Właśnie nadszedł czas na powrót „naszej małej legendy”:)

VERTA

Equilibrium VERTA to nowa, budżetowa seria kolumn głośnikowych składająca się z trzech dwudrożnych, kompaktowych modeli podłogowych wyposażonych w różnej wielkości przetworniki basowo-średniotonowe. Wszystkie modele są dedykowane do mniejszych pomieszczeń oraz przeznaczone do ustawienia względnie blisko ściany.

k1b.jpg

EVOLTA

Nowa seria EVOLTA została zbudowana na bazie platformy DCF (diffraction control front plate). Koncepcja sprowadza się do odpowiedniego ukształtowania frontu kolumny, celem zminimalizowania niekorzystnego wpływu dyfrakcji fal dźwiękowych w zakresach wysoko- i średniotonowym. Efektem brzmieniowym aplikacji DCF jest precyzyjna lokalizacja źródeł pozornych i realistyczne odwzorowanie przestrzeni z sugestywną gradacją planów.

D3d.jpg
B3.jpg

IMPERIA

Nowe podejście zastosowaliśmy również przy wyborze techniki głośnikowej, priorytetując te materiały, które nie generują własnych rezonansów. Idąc tym tropem, wszystkie nowe konstrukcje, w tym IMPERIA, zostały wyposażone w bezrezonansowe tweetery pierścieniowe osadzone w opracowanym przez nas falowodzie, oraz głośniki średniotonowe wykorzystujące samo-tłumiące membrany CURV.

Equilibrium to Kolumny Głośnikowe typu High End zbudowane dla Audiofila. 

bottom of page