EVOLTA

Nowa seria EVOLTA została zbudowana na bazie zaawansowanej platformy DCF (diffraction control front plate). Koncepcja DCF sprowadza się do odpowiedniego ukształtowania frontu kolumny, mając na celu zminimalizowanie niekorzystnego wpływu dyfrakcji fal dźwiękowych w zakresach wysoko- i średniotonowym. Efektem brzmieniowym zastosowania DCF jest precyzyjna lokalizacja źródeł pozornych i realistyczne odwzorowanie przestrzeni z sugestywną gradacją planów. 

EVOLTA 

GRANDE

W serii EVOLTA zastosowaliśmy najnowszą technologię głośnikową, opartą na oryginalnych  materiałowo przetwornikach. Za przetwarzanie najniższych częstotliwości odpowiadają drivery basowe posiadające ultra sztywne, ryflowane membrany i podwójne układy magnetyczne, dające doskonałą odpowiedź impulsową i rozdzielczość w najniższym zakresie pasma.

AQUAL EVO

S6

W Najnowszym modelu Aqual Evo S6 zastosowaliśmy zaawansowane technologie equilibrium audio aby zaoferować wyjątkowe high-endowe brzmienie.

IMG_8067-cutout.jpg

AQUAL EVO

D6

 Model Aqual Evo D6 posiada większą obudowę i wyposażony jest w podwójne głośniki w układzie MTM aby dostarczyć jeszcze lepszy, bardziej przekonujący dźwięk. 

IMG_8087-cutout.jpg
IMG_8199-cutout.jpg
AvRekomendacja.jpg

IDEA

S8

IDEA S8 jest kolumną dedykowaną do pracy w średniej wielkości pomieszczeniach, gdzie daje wyrafinowany, pełnopasmowy dźwięk.

IMG_7382.jpg
fairaudio-logo.png

IDEA

S10

IDEA S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie daje wyrafinowany pełnopasmowy dźwięk.

images.png

Equilibrium to Kolumny Głośnikowe typu High End zbudowane dla Audiofila.