top of page

IDEA S10

IDEA S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie kreuje wyrafinowany pełnopasmowy i precyzyjny dźwięk. Jej konstrukcja została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu S10 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. 

Konstrukcje serii IDEA wykorzystują twarde, papierowe membrany głośników basowych, extremalnej rozdzielczości średniotonowy przetwornik ceramiczny, uzupełniony berylowym przetwornikiem wysokotonowym. Ich praca jest sterowana za pośrednictwem filtrów zrealizowanych na bazie wyrafinowanej technologii z wykorzystaniem komponentów bezkompromisowych brzmieniowo i jakościowo.

Kolumny serii IDEA generują dynamiczny i czysty dźwięk, który odkrywa najsubtelniejsze niuanse nagrań z niesamowitą czystością, rozdzielczością i realizmem. Bez zniekształceń, bez zamazywania detali, bez niedopowiedzeń, bez ujednolicania odcieni, barw i tonów. Podkreślając subtelności, których nigdy wcześniej nie słyszałeś są dokładne, gładkie i detaliczne - całkowicie wierne natywnemu sygnałowi.  Z charakterystyczną dla nich transparentnością, wyjątkową rozdzielczością i wybitnie naturalnym dźwiękiem, kreują przestrzeń wypełnioną strukturami i głębią przekazu muzycznego.

Design
three-way closed design
Woofer
SB Acoustics 10 inches, paper cone
Midrange
ACCUTON 6 inches, ceramic cone, advanced magnetic design
Tweeter
SB Acoustics 1.2 inch, beryllium dome
Efficiency
85 dB
Connectors
WBT Pure Copper - gold plated
Nominal power
100W
Recommended amplifier power
30-100W@4Ohm
Impedance
4 Ohm
Dimension
cabinet with 5 degree angle, 1050x340x210mm (height, width, depth without the base)
bottom of page