IDEA S10

IDEA S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie kreuje wyrafinowany pełnopasmowy i precyzyjny dźwięk. Jej konstrukcja została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu S10 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. 

Konstrukcje serii IDEA wykorzystują twarde, papierowe membrany głośników basowych, extremalnej rozdzielczości średniotonowy przetwornik ceramiczny, uzupełniony berylowym przetwornikiem wysokotonowym. Ich praca jest sterowana za pośrednictwem filtrów zrealizowanych na bazie wyrafinowanej technologii z wykorzystaniem komponentów bezkompromisowych brzmieniowo i jakościowo.

Kolumny serii IDEA generują dynamiczny i czysty dźwięk, który odkrywa najsubtelniejsze niuanse nagrań z niesamowitą czystością, rozdzielczością i realizmem. Bez zniekształceń, bez zamazywania detali, bez niedopowiedzeń, bez ujednolicania odcieni, barw i tonów. Podkreślając subtelności, których nigdy wcześniej nie słyszałeś są dokładne, gładkie i detaliczne - całkowicie wierne natywnemu sygnałowi.  Z charakterystyczną dla nich transparentnością, wyjątkową rozdzielczością i wybitnie naturalnym dźwiękiem, kreują przestrzeń wypełnioną strukturami i głębią przekazu muzycznego.

©2019 by Audiothlon