IDEA DB8

IDEA DB8 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach o trudnej akustyce, gdzie generuje wyrafinowany pełnopasmowy i precyzyjny dźwięk. Jej konstrukcja została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu DB8 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. 

Konstrukcja serii IDEA DB8 wykorzystuje  przetworniki niskotonowe wyposażone w ultra twarde membrany z fortyfikowanego materiałem mineralnym polipropylenu (MFPP), extremalnej rozdzielczości średniotonowy przetwornik ceramiczny, oraz berylową kopułką wysokotonową. Ich praca jest sterowana za pośrednictwem filtrów zrealizowanych na bazie wyrafinowanej technologii z wykorzystaniem komponentów bezkompromisowych brzmieniowo i jakościowo.

Kolumny serii IDEA generują dynamiczny i czysty dźwięk, który odkrywa najsubtelniejsze niuanse nagrań z niesamowitą czystością, rozdzielczością i realizmem. Bez zniekształceń, bez zamazywania detali, bez niedopowiedzeń, bez ujednolicania odcieni, barw i tonów. Podkreślając subtelności, których nigdy wcześniej nie słyszałeś są dokładne, gładkie i detaliczne - całkowicie wierne natywnemu sygnałowi. Z charakterystyczną dla nich transparentnością, wyjątkową rozdzielczością i wybitnie naturalnym dźwiękiem, kreują przestrzeń wypełnioną strukturami i głębią przekazu muzycznego.

©2019 by Audiothlon