HEDONIA DB12

HEDONIA DB12 jest kolumną dedykowaną do pracy w największych pomieszczeniach wypełniając je wyrafinowanym i precyzyjnym dźwiękiem. Jest to nasza flagowa konstrukcja zawierająca najlepsze komponenty i najnowsze technologie, które dopracowywaliśmy na przestrzeni lat. 

HEDONIA DB12 wykorzystuje twarde, papierowe membrany głośników basowych wyposażonych w zaawansowane układy magnetyczne, ekstremalnej rozdzielczości średniotonowy przetwornik ceramiczny, uzupełniony berylowym przetwornikiem wysokotonowym. Ich praca jest sterowana za pośrednictwem filtrów zrealizowanych na bazie wyrafinowanej technologii, z wykorzystaniem komponentów bezkompromisowych brzmieniowo i jakościowo, takich jak: miedziane kondensatory Duelund, impregnowane woskiem taśmowe cewki Jantzen Audio czy olejowe kondensatory Mundorf.

HEDONIA DB12 ma potencjał prezentacji muzyki w sposób, jaki jeszcze nigdy nie był twoim udziałem, chwytając za serce, ukazując jej duszę, dając poczucie obcowania z wykonawcami i światem ich emocji. Są zdolne do generowania mocnego, autorytatywnego i w pełni zdefiniowanego dźwięku, tak, abyś mógł poczuć, że jesteś uczestnikiem muzycznego wydarzenia. Z drugiej strony, ich transparentność daje potencjał kreowania bogactwa odcieni, nieograniczonego kolorytu i głębi z łatwością skupiając percepcję na przekazie, wzbudzając prawdziwe i niezapomniane przeżycia.

Design
three-way closed design
Woofer
2x SB Acoustics12 inches, paper cone
Midrange
ACCUTON 6 6 inches, ceramic cone
Tweeter
SB Acoustics 1.2 inch, beryllium dome
Efficiency
88 dB
Connectors
WBT Pure Copper - gold plated
Nominal power
200W
Recommended amplifier power
30-200W@8Ohm
Impedance
4 Ohm
Dimension
cabinet with 5 degree angle, 1570x400x240mm (height, width, depth without the base)