THRACE 

Eltheria S8 jest kolumną dedykowaną do pracy w średniej wielkości pomieszczeniach, gdzie buduje rasowy, pełnopasmowy dźwięk. Konstrukcja Eltheria S8 została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu S8 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. 

Konstrukcja ELTHERIA S8 wykorzystuje przetwornik niskotonowy wyposażony w ultra twardą membranę z fortyfikowanego materiałem mineralnym polipropylenu (MFPP), głośnik średniotonowy z membraną papierową oraz berylową kopułką wysokotonową. Ich praca sterowana jest przez filtry zrealizowane na bazie wyrafinowanych jakościowo i brzmieniowo komponentów, a wszystko to pod hasłem – „nie ma lepszych, są inni”.   

Charakteryzuje je energetyczny przekaz, którego skala jest dużo większa niż wskazywałyby na to ich rozmiary. Prezentują dźwięk czysty i otwarty, przyjazny i ekspresyjny, dający poczucie naturalności i artykulacji wiernej sygnałowi źródłowemu. Łączą w sobie delikatność i subtelność z atakiem i dynamiką, które fascynują i uwodzą niezależnie od rodzaju muzyki.

©2019 by Audiothlon