ELTHERIA S10

Eltheria S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie buduje rasowy, pełnopasmowy dźwięk. Konstrukcja Eltheria S10 została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu S10 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. 

Konstrukcje serii Eltheria wykorzystują twarde, papierowe membrany głośników basowych i średniotonowych, uzupełnione berylowym przetwornikiem wysokotonowym. Ich praca sterowana jest przez filtry zrealizowane na bazie wyrafinowanych jakościowo i brzmieniowo komponentów, a wszystko to pod hasłem – „nie ma lepszych, są inni”.

Charakteryzuje je energetyczny przekaz, którego skala jest dużo większa niż wskazywałyby na to ich rozmiary. Prezentują dźwięk czysty i otwarty, przyjazny i ekspresyjny, dający poczucie naturalności i artykulacji wiernej sygnałowi źródłowemu. Łączą w sobie delikatność i subtelność z atakiem i dynamiką, które fascynują i uwodzą niezależnie od rodzaju muzyki.

©2019 by Audiothlon